Ақпан айының 23-25 аралығында өткен ХІҮ мектепішілік Абай, Махамбет оқулары бойынша әділқазы алқасы шешімімен  ақын мұрасына терең үңіліп, жауапкершілікпен қатысқан төмендегі 86 оқушы І,ІІ,ІІІ дәрежелі дипломмен, «Талаптың мініп тұлпарын», «Сөз шебері» номинацияларымен марапатталып, «Зерде» даму қорының есебінен ынталандыру сыйлықтары берілді  І.1. Абай оқулары:1-сынып.Пән мұғалімі:  Айтимова А.Б

 

р/с

Оқушының аты жөні

орын

1

Мешітбай Айбар                 

І орын

2

АсылхановаАқмарал        

ІІІ

3

Аманжолов Аслан          

ІҮ орын

4

Карагожин Асылзада

ІІ орын

5

Жумабаева Аяжан

ІІІ орын

6

МеңғалиАлдияр                 

ІІІ орын

7

Мухитден Кәусар  

ІҮ орын

8

Ораз Әдия                       

ІІІ орын

9

Төлеген Інжу  

ІІ орын

10

Тураров Нариман              

ІҮ орын

2 –сынып.  Ахметова Г.Ж

р/с

Оқушының аты жөні

орын

1

НұрлыбековаАйбике        

І орын

2

Ағзап Аружан          

ІІ орын

3

Зейнолла Әдемі

ІІ орын

4

ТұрсынАрайлым                   

ІІІ орын

5

МаймышеваАйша                 

ІҮ орын

3 «а» - сынып.  пән мұғ: Махметова Ж.К

р/с

Оқушының аты жөні

орын

1

Алиев Азамат

ІҮ орын

2

Салықова Саяжан

ІІ орын

3

Қанат Абдуллаһ     

ІІ орын

4

Мусинова Аяжан

ІІІ орын

3 «б»-сынып. Пән мұғалімі: Камзина Д.К

р/с

Оқушының аты жөні

орын

1

БаһадырНұрхан                       

ІІІ орын

2

Күзембай Асанәлі   

ІІІ орын

3

Сарсынбаева Мелисса             

І,ІІ орын

4

Жұматова Мераль

ІІІ орын

5

Адамов Нұршуақ

ІІ орын

6

Мұсылманқұлова Гүлерке

ІІІ орын

10

Сейтказина Айса

ІІІ орын

4-сынып. Пән мұғалімі:Ибадильденова А.А

р/с

Оқушының аты жөні

орын

1

Оразбекова Алина.

І орын

2

Ержанұлы Мирас

ІІ орын

3

Шиянбина Аружан

ІІІ орын

4

Құлмахан Тамирис

ІҮ орын

5

Абенов Батырхан

ІІ орын

6

Мұқан Нұрислам

ІІорын

7

Ыдырыс Алдияр

ІІ орын

8

Адамова Диляра.

ІІІ орын

9

Тұрсын Али

ІІ орын

І номинация «Өлең - сөздің патшасы, сөз сарасы» /5-10-сынып бойынша/

р/с

Оқушының аты- жөні

Сынып

     орын

Мұғалімнің аты-жөні

1

Естай Алимхан -102

Бас жүлде

Сыздыкова С.А

2

Әдіман Ержан -50

І орын

3

Мейрашева Зарина-110

І орын

Қапашева Қ.Қ

4

Дюсенбаев Рауан -40

ІІ орын

Сыздықова С.А.

5

СағынтаеваНұрай-12

ІІ орын

Қапашева Қ.Қ

6

Амангелді Даяна -35

ІІ орын

Исабаева Г.Б

7

Нығмет Айтолқын -35

ІІ орын

Сыздыкова С.А

8

Шпекова Жадыра -20

ІІ орын

-//-

9

Сыздыкова Мариям-20

ІІІ орын

Дусупова А.Ә

10

Құрбан Арай-15

ІІІ орын

-//-

11

Әбділ Талшын-20

ІІІ орын

Қапашева Қ.Қ

12

Каирова Зарина -10

ІІІ орын

Исабаева Г.Б

13

Бегендикова Аружан-20

8

ІІІ орын

Нұртаева Н.Қ.

14

Шайманова Әмина -12

ІІІ орын

Сыздықова С.А

15

Мұхтарбек Әсел -15

8

«Талаптыға нұр жауар»

Нұртаева Н.Қ

16

Мейрашева Мерей -5

«Талаптыға нұр жауар»

Исабаева Г.Б

17

Нұрмухамед Амина-1

«Талаптыға нұр жауар»

Қапашева Қ.Қ

18

Қуанышева Малика -5

«Талаптыға нұр жауар»

-//-

ІІ номинация «Жүйріктен жүйрік озар жарысқанда»

р/с

Оқушының аты- жөні

Сынып

орын

Мұғалімнің аты-жөні

1

Сүйіндік Перизат

І орын

Қапашева Қ.Қ

2

Әдіман Ержан

ІІ

Сыздыкова С.А

3

Мерекеқызы Мөлдіршаш

ІІ

-//-

4

Сандат Мерей

ІІІ

-//-

5

Қуантаев Ислам

ІІІ

Исабаева Г.Б

6

Ержанұлы Диас

ІІ

Сыздықова С.А.

7

Избасаров Дарын

ІІ

Исабаева Г.Б

8

Оразов Әлишер

ІІІ

Қапашева Қ.Қ

9

Құмарәлі Аружан

ІІІ

Дусупова А.Ә

10

Қайыркен Арлан

ІІІ

Сыздыкова С.А

11

Асайынов Ильяс

10а

ІІ

Қапашева Қ.Қ

ІІІ номинация «Көңілім әнді ұғады»

р/с

Оқушының аты- жөні

Сынып

орын

1

Ташенова Жұлдызай

8

І орын

2

Ахмет Дания

ІІІ орын

3

Исаева Линара

ІІІ орын

4

Туменбаева Мадина

ІІ орын

Махамбет оқулары: І номинация «Ел құтқарар ер едім...» /5-10-сынып бойынша/

р/с

Оқушының аты- жөні

Сынып

     орын

Мұғалімнің аты-жөні

1

Ерланұлы Ілияс – 

І орын

Дусупова А.Ә

2

Совет Әлімхан

5 б

«Тартынбай сөйлер асылмын»

-//-

3

Сәкенұлы Дінмұхамед 

5 б

-//-

4

Бақытов Әмір 

6 а

ІІ орын

Қапашева Қ.Қ

5

Базыл Ербол

6 а

«Тартынбай сөйлер асылмын»

Қапашева Қ.Қ

6

Бауыржан Арсен

6 а

-//-

7

Ержанұлы Диас

6 б

ІІ орын

Сыздыкова С.А

8

Кенжебекова Айдана

ІІІ орын

Исабаева Г.Б

9

Арысулан Санжар

ІІ орын

Дусупова А.Ә

10

Манапова Зарина

8

ІІІ орын

Нұртаева Н.Қ.

11

Жумадилова Альмира

8

ІІІ орын

-//-

ІІ номинация «Тартынбай сөйлер асылмын»

Аты-жөні

сынып

орын

1

Жангалиев Дамир

10б

І орын

2

Сүйіндік Перизат

ІІ орын

3

Оразбеков Адильбек

10а

ІІ орын

4

Асаинов Ильяс

10а

ІІІ орын

5

Зейнолла Мағжан

ІІІорын

6

Мергалиева Дильназ

ІІІ орын

ІІІ. Облыстық Махамбет,Абай оқуларына қатысуға төмендегі оқушыларды  пән мұғалімдері дайындайды«Өлең – сөздің патшасы » номинациясы  бойынша Естай А-5а сынып- пән мұғалімі: Сыздықова С.А«Көңілім әнді ұғады...» номинациясы бойынша –– Ташенова Жұлдызай 8-сынып – пән мұғ. Құрмет Р.«Жүйріктен  жүйрік озар жарысқанда»номинациясы бойынша Сүйіндік Перизат – І орын - п.м. Қапашева Қ.Қ «Ел құтқарар ер едім...»» номинациясы  бойынша Ерланұлы Ілияс -7а сынып- пән мұғалімі: Дусупова А.А«Тартынбай сөйлер асылмын...»номинациясы бойынша Жангалиев Дамир – І орын - п.м. Нуртаева Н.К